+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Mjetet e Përgjithshme të Energjisë>Stërvitja e ndikimit

R8609
R8608

Stërvitje çekiçi, Stërvitje me ndikim shpuese me kabllo 0-3000RPM stërvitje elektrike me 1/2 "Keyless Chuck -R8609 / R8608 / R8608-1

1606975649218025.png

 • karakteristika
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

G Mbërthim i butë për funksionim të rehatshëm dhe të kursimit të energjisë.

Speed ​​Shpejtësi e ndryshueshme për t'iu përshtatur kërkesave të ndryshme në aplikacione të ndryshme.

Switch Ndërprerësi opsional përpara dhe mbrapa për funksionim të përshtatshëm.

Specifikimet
R8609R8608/R8608-1
pro_01230V / 50HZ230V / 50HZ
3900W650W
1605249600630992.png0-3000r / min0-3000r / min
3

çeliku 13mm

çimento 13mm

druri 30mm

çeliku 13mm

çimento 13mm

druri 30mm

411

pro_06

pro_07

pro_08

44 × 33 × 50cm / 10 copë (kuti me ngjyra)

23/24 kg (kuti me ngjyra)

3850/7980/9360 copë (kuti me ngjyra)

44 × 33 × 50cm / 10 copë (kuti me ngjyra)

23/24 kg (kuti me ngjyra)

3850/7980/9360 copë (kuti me ngjyra)

aksesorë
 • padefinuar

  Doreza anësore

 • padefinuar

  Matës i thellësisë

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • padefinuar

                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com