+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Mjetet e Përgjithshme të Energjisë>Mjete Multi

BR5120
1
2
3

Vegël lëkundëse pa kabëll, mjet shumëkundësh lëkundës 400W me kënd të lëkundjes 4 °, shpejtësi të ndryshueshme dhe aksesorë 5 copë-BR5120

1606975649218025.png

 • karakteristika
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

● Ideal for detail and finishing work.

● Maximum 400W with 4°.

● Supplied with different accessories for sanding, cutting,scraping etc. application.

● Removable dust extraction channel kit is available.

Specifikimet
BR5120
pro_01230V / 50HZ
3400W
1605249600630992.png10000-20000r / min
13 °

pro_06

pro_07

pro_08

37 × 23 × 31cm / 6 copë (kuti me ngjyra)

12/13 kg (kuti me ngjyra)

4032/6976/9888 copë (kuti me ngjyra)

aksesorë
 • padefinuar

  Stragight cutting guide

 • padefinuar

  Prerës rrethi

 • padefinuar

  Vac adapter

 • padefinuar

  Collect wrench

 • padefinuar

  Collet(1/4,1/8,1/16)

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • padefinuar

                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com