+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Mjetet e Përgjithshme të Energjisë>Mjete Multi

BR5120-1
2
3
1

Vegël lëkundëse pa kabëll, mjet shumëkundësh lëkundës 400W me kënd të lëkundjes 4 °, shpejtësi të ndryshueshme Sistemi i aksesorëve të ndryshimit të shpejtë

1606975649218025.png

 • karakteristika
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

● Ideale për punët e detajimit dhe përfundimit.

● Maksimumi 400 W me 4°.

● Furnizohet me aksesorë të ndryshëm për aplikimin e lëmimit, prerjes, gërvishtjes etj.

● Disponohet kompleti i kanalit për nxjerrjen e pluhurit të lëvizshëm.

BR5120-1-MANUAL

Specifikimet
BR5120-1
pro_01230V / 50HZ
3400W
1605249600630992.png10000-20000r / min
13 °

pro_06

pro_07

pro_08

33 × 25 × 26.5cm / 6 copë (kuti me ngjyra)

12/13 kg (kuti me ngjyra)

4032/6976/9888 copë (kuti me ngjyra)

aksesorë
 • padefinuar

  Udhëzues i drejtë i prerjes

 • padefinuar

  Prerës rrethi

 • padefinuar

  Përshtatës Vac

 • padefinuar

  Mblidhni çelësin

 • padefinuar

  Collet (1/4,1/8,1/16)

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • padefinuar

                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com