+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Mjetet e Përgjithshme të Energjisë>Mjete Multi

R5103
1
2
3
4

Vegël shumë rrotulluese Shpejtësi e ndryshueshme e mjetit rrotullues 550W përreth shtëpisë dhe projekteve të krijimit-R5103

● Me bosht të butë për të realizuar funksionin e prerjes, lustrimit, bluarjes, shpimit, gdhendjes, lëmimit etj.

. Paketë aksesore opsionale 282 copë.

1606975649218025.png

 • karakteristika
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

. Mbrojtja nga fikja

Protection Mbrojtja nga mbingarkesa

. Treguesi i ndezjes

Shpejtësia e ndryshueshme

Shpejtësia konstante

. Dorezë e butë mbajtëse

Tool Mjet gjithçka në një: Shndërrohet menjëherë në një router, bashkim pjesësh figure, sharrë radiale, sharrë rrethore dhe më shumë

● E përsosur për: Prerje, bluarje, polake, rërë, mprehje, gdhendje, rasp, rutë, gdhendje në dru, stërvitje precize, prerje vrimash, gërvishtje ...

R5103-MANUAL

Specifikimet
R5103
pro_01230V / 50HZ
3550W
1605249600630992.png5000-25000r / min

pro_06

pro_07

pro_08

56 × 37 × 26cm / 6 copë (kuti me ngjyra)

10.2/11.5 kg (kuti me ngjyra)

3108/6444/7554 copë (kuti me ngjyra)

aksesorë
 • padefinuar

  Udhëzues për prerjen e drejtë

 • padefinuar

  Prerës rrethi

 • padefinuar

  Përshtatës vak

 • padefinuar

  Mblidhni çelësin

 • padefinuar

  Koleti (1 / 4,1 / 8,1 / 16)

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • padefinuar

                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com