+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Mjetet e Përgjithshme të Energjisë>Mjete Multi

R5102

Vegël lëkundëse, Vegël shumë-lëkundëse 300W / 400W me kënd të lëkundjes 4 °, sistem të aksesorëve me shpejtësi të ndryshueshme dhe pajisje shtesë për 5 copë-R5102A / R5102B

1606975649218025.png

 • karakteristika
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

● Ideale për punët e detajimit dhe përfundimit.

● Furnizohet me aksesorë të ndryshëm për aplikimin e lëmimit, prerjes, gërvishtjes etj.

● Disponohet kompleti i kanalit për nxjerrjen e pluhurit të lëvizshëm.

Specifikimet
R5102AR5102B
pro_01230-240V 50 / 60Hz230-240V 50 / 60Hz
3300W400W
1605249600630992.png15000-22000r / min10000-20000r / min
13 °4 °

pro_06

pro_07

pro_08

90 × 31.5 × 19.5cm / 6 copë (kuti me ngjyra)

12/13 kg (kuti me ngjyra)

4032/6976/9888 copë (kuti me ngjyra)

90 × 31.5 × 19.5cm / 6 copë (kuti me ngjyra)

12/13 kg (kuti me ngjyra)

4032/6976/9888 copë (kuti me ngjyra)

aksesorë
 • padefinuar

  Kruese

 • padefinuar

  Teh

 • padefinuar

  Jastëk zmerilimi

 • padefinuar

  Letër lëmuese (60# 80#)

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • padefinuar

                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com