+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Mjetet e Përgjithshme të Energjisë>Saldimi plastik

R1510
1
2
3

20-63mm 850W / 1500W Paketimi i tubit të saldimit të tubit të ujit me tuba PP / PP-R / PE / PP-C Pajisja e ndërtimit të tubacionit Pajisja e ndërtimit të tubacionit-R1510

1606975649218025.png

 • karakteristika
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

● Temperatura e punës mund të ndryshojë nga 0℃ në 300℃.

● Gama e punës nga D20mm në D63mm, me 6 aksesorë të ndryshëm.

● Applying to welding PP, PE materials.

● Dizajn tërheqës dhe ergonomik për komoditetin e përdoruesit.

R1510

Specifikimet
R1510R1510
pro_01230V / 50HZ230V / 50HZ
3850W / 1500W850W / 1500W
1608084604188494.png0-300 ℃0-300 ℃

pro_06

pro_07

pro_08

44 × 35 × 20cm / 4 copë (kuti me ngjyra)

9.5/10.5 kg (kuti me ngjyra)

3760/7790/9130 copë (kuti me ngjyra)

45.5×40×22 cm/4 copë (kuti prej kallaji)

12.5/13.5 kg (kuti prej kallaji)

5240/10850/12720 copë (kuti prej kallaji)

aksesorë
 • padefinuar

  Paketim

 • padefinuar

  Kompleti i përshtatësve (φ63 φ50 φ40 φ32 φ25 φ20)

 • padefinuar

  Çelësi φ5

 • padefinuar

  Gërshërë

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • padefinuar


 • padefinuar
 • padefinuar
 • padefinuar
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com