+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Automobilistik>polisher

R7186
1
2
3

Dyllëzues lustrues makine i rastësishëm Orbital me veprim të dyfishtë 10 inç, kordon elektrik 10Ft, shpejtësi e ndryshueshme, me kaseta dhe doreza jastëk polisher-R7186

. Ndërprerës rrëshqitës lehtësisht i arritshëm.

1606975649218025.png

 • karakteristika
 • video
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

● Përdorimi i solucionit perfekt për lustrimin e ngjyrave, përfundimin e sipërfaqes, depilimin dhe shkripëzimin.

Speed ​​Shpejtësi e ndryshueshme për tu përshtatur për aplikime të ndryshme.

Switch Ndërprerës anti-pluhur për të siguruar jetë më të gjatë.

Design Dizajn tërheqës dhe ergonomik për komoditetin e përdoruesit.

G Mbërthim i butë për përdorim të konfirmueshëm.

● Me sfungjer prej 3 shtresash për rezultat më të mirë të lustrimit dhe jetë më të gjatë.

video

Specifikimet
BR7186
pro_01230V / 50Hz
padefinuar12oW
pro_033200rrpm
padefinuar240mm
25mm

pro_06

pro_07

pro_08

52 × 52 × 26cm / 4 copë (kuti me ngjyra)

11/12 kg (kuti me ngjyra)

1592/3296/3868 copë (kuti me ngjyra)

aksesorë
 • padefinuar

  Kapelë lustruese

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • padefinuar
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com