+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Automobilistik>polisher

BR7189
1
2

Set mini lustrues 10.8V pa tel 75 mm-BR7189

1606975649218025.png

 • karakteristika
 • video
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

Motor Motor me shpejtësi të lartë në madhësi kompakte.

Handle Dorezë anësore e pozicionuar në të majtë dhe të djathtë për funksionim të lehtë.

Speed ​​Shpejtësi e ndryshueshme për spërkatjen e aviodit gjatë fillimit.

. Paketë e rikarikueshme e rimbushshme e baterive Li-ion.

● Bateria: 1.5AH Li-Ion

● Pesha: 0.76 kg (përfshin baterinë)

Time Koha e karikimit: 45 minuta

video

Specifikimet
BR7189
pro_0112V
pro_03X
padefinuar75mm

pro_06

pro_07

pro_08

51 × 32 × 21cm / 6 copë (kuti me ngjyra)

15/16.5 kg (kuti me ngjyra)

1864/3932/4608 copë (kuti me ngjyra)

aksesorë
 • padefinuar

  Qese kanavacë

 • padefinuar

  Jastëk lustrimi koni sfungjer

 • padefinuar

  Kapelë lustruese mikrofibre

 • padefinuar

  Jastëk lustrimi 3-inç Velcro Foam

 • padefinuar

  Kapelë leshi Velcro 3 inç

 • padefinuar

  Jastëk bashkues me shkumë 3 inç Velcro

 • padefinuar

  Letër luledele 3 copë (240/320/600 e praruar)

 • padefinuar

  Doreza anësore

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • padefinuar
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com