+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Automobilistik>polisher

R7183-R
1
2
3

Lustrues me Shpejtësi të Ndryshueshme me Lustruesin e Makinave 1100W me Pad-R180-R 7183 mm

1606975649218025.png

 • karakteristika
 • video
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

G Mbërthim i butë për funksionim të rehatshëm dhe të kursimit të energjisë.

● Speed dial for optimum speed setting from 0 to 3000rpm.

● Safety on/off switch with lock-on button for continuous operation.

video

Specifikimet
R7183-RR7183-R
pro_01230V / 50Hz230V / 50Hz
padefinuar1100W1100W
pro_03XX
padefinuar180mm180mm

pro_06

pro_07

pro_08

48 × 38 × 30cm / 4 copë (kuti me ngjyra)

14/15.5 kg (kuti me ngjyra)

2100/4400/5160 copë (kuti me ngjyra)

62×52×24cm/4pcs(BMC)

18 / 19.5 kg (BMC)

1444/2996/3512 copë (BMC)

aksesorë
 • padefinuar

  Paketim

 • 1608167222114897.jpg

  Woolen fleece hood Grip pad

 • padefinuar

  Doreza anësore

 • padefinuar

  “D” handle (optional)

 • 1607481271487955.jpg

  Hexagon Bar Wrench

 • 1608167305355725.jpg

  Vidhos

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • padefinuar
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com