+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Automobilistik>polisher

R7184
1
2

1100W / 1200W Lustrues Shpejtësie me Shpejtësi të Ndryshueshme me Makineri me Lexim Dixhital 180 mm Pad-R7184

1606975649218025.png

 • karakteristika
 • video
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

G Mbërthim i butë për funksionim të rehatshëm dhe të kursimit të energjisë.

● Numri i shpejtësisë për vendosjen e shpejtësisë optimale nga 0 në 3000 rpm.

● Çelësi ndezës/fikës i sigurisë me butonin kyçës për funksionim të vazhdueshëm.

video

Specifikimet
R7184R7184
pro_01230V / 50Hz230V / 50Hz
padefinuar1100W / 1200W1100W / 1200W
pro_03XX
padefinuar180mm180mm

pro_06

pro_07

pro_08

46 × 38 × 30cm / 4 copë (kuti me ngjyra)

12/14 kg (kuti me ngjyra)

2100/4400/5160 copë (kuti me ngjyra)

62×52×24 cm/4 copë (BMC)

17.2 / 18.2 kg (BMC)

1444/2996/3512 copë (BMC)

aksesorë
 • padefinuar

  Paketim

 • 1608167222114897.jpg

  Kapuç leshi Mbështjellësi për kapak

 • padefinuar

  Doreza anësore

 • padefinuar

  Doreza "D" (opsionale)

 • 1607481271487955.jpg

  Pikëllim bar gjashtëkëndor

 • 1608167305355725.jpg

  Vidhos

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • padefinuar
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com