+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Automobilistik>polisher

R7172
1
2
3

Lustrues me veprim të dyfishtë 720W / 900W, Lustrues makinash, Përdorni polonisht W / makina, përbërës lustrues ose heqës gërvishtjesh makine-R7172

1606975649218025.png

 • karakteristika
 • video
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

G Mbërthim i butë për funksionim të rehatshëm dhe të kursimit të energjisë.

● Sistemi i drejtimit i projektuar në mënyrë profesionale realizon zhurmë më të ulët dhe fuqi më të fortë.

● Diametër më i madh ekscentrik për të realizuar efikasitet më të lartë dhe rezultate më të mira lustrimi.

● Fillimi i butë parandalon shtresën e pakontrolluar ndërsa kontrolli i shpejtësisë konstante ruan të njëjtën shpejtësi nën ngarkesa të ndryshme.

7172 说明书

video

Specifikimet
R7172R7172
pro_01230V / 50HZ230V / 50HZ
3720W / 900W720W / 900W
pro_03XX
padefinuar125mm / 150mm125mm / 150mm
padefinuar15mm / 21mm15mm / 21mm

pro_06

pro_07

pro_08

47 × 33 × 30cm / 4 copë (kuti me ngjyra)

11.5/19.5 kg (kuti me ngjyra)

2360/4952/5800 copë (kuti me ngjyra)

52×34×52 cm/4 copë (BMC)

18 / 19.5 kg (BMC)

1444/2996/3512 copë (BMC)

aksesorë
 • padefinuar

  Paketim

 • padefinuar

  Sfungjer

 • padefinuar

  Pikëllim

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • padefinuar
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com