+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Automobilistik>polisher

R7181
1
2

Lustrues vertikal 900 mm Pad 180 mm, Shpejtësi e ndryshueshme, Lustrues makinash-R7181

1606975649218025.png

 • karakteristika
 • video
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

Speed ​​Shpejtësia e rregullueshme nga 600 në 2000 rpm.

Switch Ndërprerës sigurie me butonin kyçës për funksionim të vazhdueshëm.

Function Funksioni i butë i fillimit dhe kontrollit të shpejtësisë dhe ngritja e qetë e sipërfaqes së punës.

Br Furça të arritshme nga jashtë për një shërbim më të madh dhe jetë më të gjatë motorike.

Design Dizajni i ergonomisë me kapje të butë siguron funksionim të rehatshëm.

7181 说明书

video

Specifikimet
R7181
pro_01230V / 50Hz
padefinuar900W
pro_03X
padefinuar180mm

pro_06

pro_07

pro_08

46 × 38 × 30cm / 4 copë (kuti me ngjyra)

15/16.5 kg (kuti me ngjyra)

3120/6464/7580 copë (kuti me ngjyra)

aksesorë
 • 1608167222114897.jpg

  Kapuç leshi leshi Mbërtheckë

 • padefinuar

  Doreza anësore

 • 1608167274920772.jpg

  Doreza "G" (opsionale)

 • 1607481271487955.jpg

  Pikëllim gjashtëkëndësh

 • 1608167305355725.jpg

  Vidhos

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • padefinuar
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com