+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Automobilistik>polisher

R7191
1
2

Buffer Polisher 180mm 1200W Me 6 Shpejtësi të Ndryshueshme, Ekran Dixhital, Çelës Bllokimi, Dorezë e Shkëputur, Ideale për Lëmimin e Automjetit-R7191

1606975649218025.png

 • karakteristika
 • video
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

Start Fillimi i butë parandalon fillimin e pakontrolluar ndërsa kontrolli i shpejtësisë konstante siguron shpejtësinë konstante edhe ngarkesa e makinës ndryshohet.

● Përdorimi i solucionit perfekt për lustrimin e ngjyrave, përfundimin e sipërfaqes, depilimin dhe shkripëzimin.

Speed ​​shpejtësia e ndryshueshme dhe fillimi i qetë.

Uc Fuksione me gisht për ndryshimin e lehtë të shtresës së poshtme.

7191 说明书

video

Specifikimet
R7191R7191
pro_01230V / 50Hz230V / 50Hz
padefinuar1300W1300W
pro_03XX
padefinuar180mm180mm

pro_06

pro_07

pro_08

46 × 38 × 30cm / 4 copë (kuti me ngjyra)

14/15.5 kg (kuti me ngjyra)

2100/4400/5160 copë (kuti me ngjyra)

62 × 52 × 24 cm / 4 copë (BMC)

18 / 19.5 kg (BMC)

1444/2996/3512 copë (BMC)

aksesorë
 • padefinuar

  Paketim

 • 1608167222114897.jpg

  Kapuç leshi leshi Mbërtheckë

 • padefinuar

  Doreza anësore

 • 1608167274920772.jpg

  Doreza "G" (opsionale)

 • 1607481271487955.jpg

  Pikëllim gjashtëkëndësh

 • 1608167305355725.jpg

  Vidhos

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • padefinuar
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com