+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Automobilistik>polisher

BR7194
1
2
3

Motor pa fije furçë makine 150 mm pa tel, shpejtësi e ndryshueshme me leximin e shpejtësisë dixhitale-BR7194

1606975649218025.png

 • karakteristika
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

● Përdorimi i solucionit perfekt për lustrimin e ngjyrave, përfundimin e sipërfaqes, depilimin dhe shkripëzimin.

Switch Ndërprerës anti-pluhur për të siguruar jetë më të gjatë.

Design Dizajn tërheqës dhe ergonomik për komoditetin e përdoruesit.

G Mbërthim i butë për përdorim të konfirmueshëm.

● LCD për të treguar shpejtësinë drejtpërdrejt.

Function Funksioni i bllokimit të gishtit për ndryshimin e lehtë të jastëkut lustrues.

MANUAL BR7194

Specifikimet
BR7194
pro_0118V
pro_03X
padefinuar150mm

pro_06

pro_07

pro_08

46 × 38 × 30cm / 4 copë (kuti me ngjyra)

10/11 kg (kuti me ngjyra)

2100/4400/5160 copë (kuti me ngjyra)

aksesorë
 • padefinuar

  Doreza anësore

 • padefinuar

  Sfungjer

 • padefinuar

  Pikëllim

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • padefinuar
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com