+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Automobilistik>polisher

BR7173
1
2
3
4

Motor pa furçë 150mm Dual Car Polisher, Shpejtësi e Ndryshueshme me Shpejtësi Shpejtësie Digjitale, Madhësi Orbite 15 mm-BR7173

1606975649218025.png

 • karakteristika
 • video
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

● Përdorimi i solucionit perfekt për lustrimin e ngjyrave, përfundimin e sipërfaqes, depilimin dhe shkripëzimin.

● Ndërprerës kundër pluhurit për të siguruar jetëgjatësi më të gjatë.

●  Attractive and ergonomic design for user comfort.

● Mbërthim i butë për përdorim të konfirmueshëm.

● 15mm eccentric diameter to  realize higher efficiency and better plishing results

BR7173-MANUAL

video

Specifikimet
BR7173
pro_0118V
pro_03X
padefinuar125mm
padefinuar15mm

pro_06

pro_07

pro_08

47 × 33 × 30cm / 4 copë (kuti me ngjyra)

11.5/12.5 kg (kuti me ngjyra)

2360/4952/5800 copë (kuti me ngjyra)

aksesorë
 • padefinuar

  Sfungjer

 • padefinuar

  Pikëllim

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • padefinuar
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com