+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Automobilistik>polisher

R7304
1
2
3
4

Sandër Random Orbit, 150 mm Orbit Size 5 Mm 6 Varrues Shpejtësi Sander Electric-R7304

● Adjustable auxiliary handle adapts the tool to the job and matches operator preference.

● Dual orbit sanding action with-free-run made for fine sanding.

● Variable speed control and backing pad braking system adaopt to a variety of materials.

1606975649218025.png

 • karakteristika
 • video
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

● Përdorimi i solucionit perfekt për lustrimin e ngjyrave, përfundimin e sipërfaqes, depilimin dhe shkripëzimin.

Speed ​​Shpejtësi e ndryshueshme me diametër të çuditshëm prej 9 mm për aplikime optimale.

Us Furça të arritshme nga jashtë për sekuizueshmëri më të madhe dhe jetëgjatësi më të madhe.

G Mbërthim i butë për funksionim të rehatshëm.

Manual-for-R7304

video

Specifikimet
R7304
pro_01230V / 50Hz
padefinuar500W
pro_03X
padefinuar150mm
padefinuar5mm

pro_06

pro_07

pro_08

40 × 36.5 × 19cm / 2 copë (kuti me ngjyra)

7.4/8.4 kg (kuti me ngjyra)

2018/4180/4900 copë (kuti me ngjyra)

aksesorë
 • padefinuar

  Doreza anësore

 • padefinuar

  Seti i letrës lëmuese

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • padefinuar
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com