+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Automobilistik>polisher

R7302
1
2
3

Sandër Random Orbit, 6 Sanders Elektrike me Shpejtësi të Ndryshme-R7302

Port Porta e pavarur e nxjerrjes së pluhurit me qese mbledhëse pluhuri.

Adap Përshtatës opsional pa pluhur me dalje 28 mm për përdoruesin me vakume pa pluhur.

Switch Kyçi i ndezjes ofron një operacion të vazhdueshëm dhe të kursimit të energjisë.

1606975649218025.png

 • karakteristika
 • video
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

● Përdorimi i solucionit perfekt për lustrimin e ngjyrave, përfundimin e sipërfaqes, depilimin dhe shkripëzimin.

Speed ​​Shpejtësi e ndryshueshme me diametër të çuditshëm prej 9 mm për aplikime optimale.

Us Furça të arritshme nga jashtë për sekuizueshmëri më të madhe dhe jetëgjatësi më të madhe.

G Mbërthim i butë për funksionim të rehatshëm.

7302 说明书

video

Specifikimet
BA7104
padefinuar18V, 2.0Ah
padefinuar750W
pro_03X
padefinuar150mm
padefinuar5mm

pro_06

pro_07

pro_08

34.5 × 30 × 27cm / 4 copë (kuti me ngjyra)

14/15 kg (kuti me ngjyra)

4000/8300/9732 copë (kuti me ngjyra)

aksesorë
 • padefinuar

  Doreza anësore

 • padefinuar

  Seti i letrës lëmuese

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • padefinuar
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com